Get Adobe Flash player
Ad's
Sponsorlu Bağlantılar
Kategoriler

Firma 1995 yılında Arif Mustafa Özyurt tarafından ÖZARI markası adı altında tekstil sektöründe faaliyet göstermeye başlamış ve hızla sağlanan başarıdan ilham alan firma yöneticileri 2000 yılında HENNİN markası adı altında bayan tunik, ceket, etek ve pardesü üretimi ile ürün yelpazesini çeşitlendirmiştir. HENNİN üretmiş olduğu ürünleri yurtiçi ve yurtdışında seçkin mağazalarda müşterileri ile buluşturmaktadır.

HENNİN marka olarak kreasyonlarında genellikle sade çizgiler ile bütünleşen danteller, yarasa kollar, uzun ve geniş etekler ile çalışan tesettürlü bayanların ilgisini çekmektedir. Online alışveriş mağazası bulunmayan Hennin markalı ürünlere Meşrutiyet Mh. Piyango Sk. No:3/B Osmanbey / İSTANBUL adresinden ulaşılabileceği gibi bir çok kaliteli tesettür giyim mağazası da Hennin markalı ürünleri satmaktadır.

411 defa okundu.

Ne Aranmış...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

SPONSORLU BAĞLANTILAR
ADVERTORIAL